DZIEŃ DZIECKA - 01/06/2020

Kochani uczniowie❤️! Jaka szkoda, że w tym roku nie możemy świętować Dnia Dziecka 🥳 razem z Wami! Ale, jesteśmy pewni, że będziecie się dzisiaj świetnie bawić😍! Wspólnie z całym zespołem przygotowaliśmy dla Was specjalne życzenia 🍀 Przesyłamy także dużo dobrej energii i uścisków. 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

 

 

 

JASEŁKA - 21/12/2019

 

    

 

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia członkowie kółka teatralnego, wspomagani przez uczniów starszych klas, mieli swój pierwszy mały debiut sceniczny - szkolne Jasełka. To wydarzenie dostarczyło nam, i mamy nadzieję również naszym gościom wielu wzruszeń. Mimo utrudnień ze strony zimowych wirusów nasi mali aktorzy stanęli na wysokości zadania i uświetnili świąteczne spotkanie wspaniałym przedstawieniem.

Była to też okazja żeby wymienić się życzeniami, uśmiechami, usłyszeć dobre słowo i wspólnie kolędować, za co bardzo dziękujemy wszystkim obecnym.
Mamy nadzieję, że świąteczny czas obfitował w mnóstwo pięknych, radosnych chwil w gronie najbliższych, a na nowy, 2020 rok życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha.

Naszym wychowankom i nam samym życzymy również czerpania mnóstwa radości i satysfakcji z naszych sobotnich spotkań i osiągania fantastycznych wyników w nauce, pracy i rozwoju osobistym. Do zobaczenia 11 stycznia:)

Zdjęcia z Jasełek, autorstwa Rafal Mieczkowski Photography, można zobaczyć w naszej galerii.

 

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW - 02/11/2019

 

    

W dniu 2 listopada 2019 r. mieliśmy ogromną przyjemność przyjąć do grona naszych uczniów tegorocznych pierwszoklasistów. Nasi mali bohaterowie spisali się na medal! Pięknie zaśpiewali przygotowane piosenki i dzielnie stawili czoła zadaniom przygotowanym dla nich przez inne klasy. Z odpowiednią powagą wypowiedzieli też słowa przysięgi i poddali się czarowi Wielkiego Ołówka, który przemienił ich w Uczniów i Uczennice Polskiej Słonecznej Szkoły. Dopełnieniem uroczystości było złożenie odcisku palca w pamiątkowej Księdze Ucznia oraz odebranie dyplomów i słodkich upominków. Uroczystość przygotowała i poprowadziła niezwykle zaangażowana i energiczna wychowawczyni klasy 1 p. Marlena Ochota:) za co bardzo dziękujemy.

Serdecznie gratulujemy naszym małym podopiecznym. Jesteśmy pewni, ze ich ambitna postawa i gotowość do podejmowania wyzwań przełoży się na liczne sukcesy.

Zdjęcia z uroczystości, autorstwa Rafal Mieczkowski Photography można zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy:)

 

INFORMACJE NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 - uaktualnienie 26/08/2019

 

Drodzy Państwo,

Wkrótce rozpocznie się kolejny rok nauki w Polskiej Słonecznej Szkole. Poniżej przedstawiamy
szczegóły organizacyjne.
Rok szkolny rozpocznie się 7 wrześniao godzinie 9.15.
Osoby, których dzieci dopiero rozpoczynają naukę w naszej szkole i chciałyby nas odwiedzić
przed rozpoczęciem roku szkolnego, zapraszamy na sobotę 31 sierpnia między 10:00 a 14:00.
ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Zajęcia odbywają się w godzinach 9:15 - 13:00 i obejmują cztery 45 minutowe jednostki lekcyjne
i trzy piętnastominutowe przerwy. Dzieci potrzebują mieć ze sobą obuwie zmienne, drugie
śniadanie i butelkę z wodą (prosimy o butelki wielokrotnego użytku ze względu na mniejszą ilość
śmieci).


PODRĘCZNIKI

Naukę w naszej szkole prowadzimy w oparciu o podręczniki wymienione poniżej. Książki
zostaną zamówione przez szkołę i przekazane dzieciom na pierwszych zajęciach. Koszt
podręczników w klasach 1 - 4 to £29.00; w klasie 5/6 - £25. Jeśli ktoś z Państwa chciałby zamówić
podręczniki we własnym zakresie, prosimy o kontakt.

klasa 1:
https://www.literka.org/sprytny-olowek/
klasa 2:
https://www.literka.org/ciekawskie-pioro/
klasa 3:
http://www.podreczniki.net/klasa3-1.html
http://www.podreczniki.net/klasa3-2.html
klasa 4:
http://www.podreczniki.net/klasa4-1.html
http://www.podreczniki.net/klasa4-2.html
klasa 5-6:
http://www.polskamacierz.org/nowe-tematy-gcse-polish-nowy-podrecznik-zeszyt-cwiczen/
klasa S (klasa starsza początkująca): 
W początkowym etapie nauki materiały dostarczy nauczyciel, podręczniki domówimy po
ocenieniu poziomu zaawansowania.


ZAJĘCIA DODATKOWE:

Zachęcamy do zapisania dzieci na zajęcia pozalekcyjne, które płatne są również tak jak w
przypadku pozostałych zajęć z góry za cały miesiąc.
• gimnastyka korekcyjna (od 6 lat) £15/miesiąc
• kółko plastyczne (od 5 lat) £10/miesiąc
• kółko teatralne (od 6 lat) £10/miesiąc
• język hiszpański (zajęcia są 45 minutowe, koszt to £10 w grupie 3 osobowej, £8 w grupie
4 lub 5 osobowej, w grupie 6 osobowej £7)
Zajęcia rozpoczynają sie po ostatniej godzinie lekcyjnej. Zapisy przyjmujemy drogą mailową. W
przypadku kółka plastycznego i teatralnego obowiązuje zniżka dla rodzeństwa (£15/dwoje
dzieci).


PŁATNOŚCI

Opłatę za zajęcia dodatkowe z góry za cały miesiąc przyjmujemy razem z opłatą za czesne w
pierwszą i drugą sobotę miesiąca. Opłaty w trzecią sobotę podlegają dodatkowej opłacie £5,
nawet w przypadku, jeśli ktoś chcialby uiścić wpłatę za 3 miesiące. Istnieje możliwość ustawienia
standing order.

• czesne - £100/3 miesiące lub £35/miesiąc
• zniżki dla rodzeństwa:
   - 2 dzieci - £145/3 miesiące lub £50/miesiąc
   - 3 dzieci - £55/miesiąc
   - 4 dzieci - £60/miesiąc
⦁ wpisowe - £10 opłata jednorazowa

Dane bankowe:
The Polish Sunny School in Aberdeen
Numer konta A/C: 01192405
Sort Code: 30-25-82

W tytule proszę wpisać imię i nazwisko dziecka.
Pieniądze za podręczniki można wpłacić bezpośrednio na konto (z dopiskiem - podręczniki i
nazwisko dziecka/dzieci) lub na recepcji w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

 

PRZYGOTOWANIE DO KOMUNII

Osoby zainteresowane przygotowaniem do pierwszej komunii świętej zapraszamy na spotkanie
organizacyjne w sobotę 14.09.2019 o godzine 9:20.

 

POLISH HERITAGE DAY - 04/05/2019

  

Tradycją już, naszej szkoły, stało się dumne celebrowanie polskiego dziedzictwa kulturowego oraz prezentowanie go lokalnej społeczności. Już po raz trzeci mieliśmy zaszczyt być gospodarzami takiego pokazu.

Ponieważ, zadbaliśmy o wszystkie zmysły i staraliśmy się zaspokoić bardzo zróżnicowane gusta, każdy, bez względu na wiek, mógł znaleźć coś dla siebie. Udało nam się to, dzięki owocnej współpracy z innymi polskimi placówkami, działającymi na terenie Aberdeen oraz Konsulatowi Polskiemu w Edynburgu. Za co, przy tej okazji, serdecznie wszystkim dziękujemy!

W tym roku można było podziwiać polskie tańce i stroje ludowe (Krakowiak, z wielkim zaangażowaniem odtańczony przez dzieci ze Szkoły Polskiej im. św. St. Kostki); poznać krótki rys historyczny powstania naszego państwa i polskiej konstytucji; wzruszyć się pod wpływem symboli narodowych i pieśni patriotycznych (m.in. `Taniec z flaga` i `Mazurek Dąbrowskiego`) oraz wziąć udział w licznych grach, zabawach i quizach, promujących Polskę, jej walory przyrodnicze, geograficzne, historyczne i kulturalne.

Momentami było uroczyście i podniośle, a momentami wesoło i zabawnie. Atmosfera rozluźniła się szczególnie, gdy na scenie pojawił się zespól ABI POWER Entertainment, który skutecznie zaraził gości typowo polskim entuzjazmem podczas dyskoteki.

Pojawiło się też mnóstwo stoisk z pamiątkami, biuletynami, produktami i wyrobami naszych rodzimych firm i rzemieślników. Kolorowe polskie kwiaty i fantazyjne zapachy przyciągały wzrok i węch z najodleglejszych zakamarków sal.

A przy tym wszystkim nie zabrakło żadnego z polskich specjałów kulinarnych, z których słyniemy może nie na cały świat, ale na pewno na cale Aberdeen. Był u nas swojski smalczyk, zdrowe, ekologiczne chlebki, sałatki i ciasta wszelkiego rodzaju, pierniczki i babeczki i co tylko można było sobie wymyślić. Nie zabrakło oczywiście polskiego, kiszonego ogórka i bigosu. Harcerze zadbali o stałą dostawę ciepłych i zimnych napojów i czuwali nad sprawnym przebiegiem imprezy.

Jeśli cokolwiek pominęliśmy w reportażu, to tylko z powodu zbyt dużej ilości wrażeń. Prosimy o wybaczenie.:)

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach i aktywny udział w Polish Heritage Day i zapraszamy do galerii zdjec autorstwa Rafal Mieczkowski Photography

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Kadra Polskiej Slonecznej Szkoly.

 

POLISH HERITAGE DAY

Zapraszamy do wspólnego celebrowania polskiego dziedzictwa narodowego w trzeciej już edycji Polish Heritage Day Aberdeen. Będzie okazja nacieszyć wzrok malowniczymi polskimi strojami, obejrzeć występy znakomitych młodych artystów z Polskiej Szkoły im. sw. Stanisława Kostki, wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych przez uczniów Szkoły Słonecznej oraz harcerzy z drużyny harcerskiej GROM, wzruszyć się przy dźwiękach lekko zapomnianych polskich przebojów, posmakować specjałów polskiej kuchni, spotkać wiele znajomych twarzy i poznać nowe, a na zakończenie wytańczyć się z najmłodszymi przy polskich rytmach z zespołem Abi Power. Już nie możemy się doczekać:)

Join us in the celebration of our national identity and culture in the 3rd edition of Polish Heritage Day Aberdeen. There will be a chance to feast your eyes on traditional Polish outfits, enjoy the performance of young artists from St. Stanislaw Kostka Polish School, take part in several activities organised by the pupils of The Sunny School and scouts from the GROM troop, get emotional with some forgotten, good old Polish tunes, taste specialities of Polish cuisine and dance away with our youngest generation at the old school disco run by Abi Power. We can`t wait:)

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA - 09/02/2019

    

Ach, co to był za bal!!! Po ciężkiej pracy w I semestrze przyszedł czas na karnawałowe szaleństwo. Nasza szkoła wypełniła się muzyką, balonami i barwnymi postaciami. Pan Mariusz i zespól Abi Power wprowadził prawdziwie imprezowy nastrój i poderwał do tańca zarówno małych i dużych uczestników balu. Uśmiechy mowią same za siebie - zabawa była przednia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym: ABI POWER Entertainment za znakomitą oprawę muzyczną i absolutny hit - brokatowe tatuaże, Rafal Mieczkowski Photography za piękne zdjęcia, rodzicom za przygotowanie niezwykle kreatywnych przebrań, całemu zespołowi naszej szkoły za wspólną organizację oraz dzieciakom za wniesioną radość i energię. Koniecznie bądźcie z nami za rok!!!

Więcej zdjęć w naszej galerii.

 

Kolejny rok za nami...


Rok 2018 był dla nas rokiem dużych zmian i ciężkiej, ale bardzo owocnej, wspólnej pracy. Pomimo napotykanych trudności i nieoczekiwanych zmian:


⦁ Udało nam się stworzyć dodatkowe klasy i grupy zajeć pozalekcyjnych. Na ukończeniu jest projekt otwarcia oddziału bibliotecznego i kawiarenki szkolnej;
⦁ Poszerzyliśmy współpracę z nowymi firmami i ośrodkami kulturalnymi zarówno lokalnymi, jak i sytuowanymi w Polsce;
⦁ Kontynuowaliśmy wszystkie wprowadzone już wcześniej tradycje i zadania, ale zainicjowaliśmy też nowe, które chcemy rozwijać także w kolejnych latach. Ponieważ nasza szkoła ma specyficzny prorodzinny klimat, inaczej wygląda w niej każda inicjatywa, nawet ta powtarzana od wielu lat. Zarówno każdy pracownik szkoły, jak i każde dziecko do niej uczęszczające, a także jego rodzic, ma możliwość wykazania i uzyskania wsparcia w rozwijaniu, swoich talentów. Każdy ma wpływ na to jak bedą wyglądały i zmieniały się coroczne Wigilie, Dni Dziecka, Dni Niepodległości, Polish Heritage Days, kiermasze świąteczne, pomoce charytatywne, Banki Pomysłów, itp.


Wszystko to zawdzięczamy zgranej, pełnej pasji pracy całego Zarządu i wszystkich Pracowników Szkoły, Rodziców naszych dzieci, oczywiście samych Dzieci, wielu instytucji, a także bezinteresownych osób z nami współpracującymi zarówno tych lokalnych, jak i tych w Polsce. Trudno byłoby tu wszystkich wymienić indywidualnie, ale na pewno dziękujemy Wam wszystkim i wszystkim Wam życzymy dużo radości, samych sukcesów i kolejnego roku udanej współpracy z nami. Szczęsliwego Nowego Roku 2019!!!
A tak wyglądało nasze bardzo kameralne, ostatnie już i wigilijne zarazem, spotkanie z dziećmi, rodzicami i Mikołajem jeszcze w 2018r. :)

    

Więcej zdjęć w naszej galerii.


Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania, uświetnienie ( Szczególne podziękowania dla p. Ewy za piękna grę na skrzypcach :*) i oczywiście uczestnikom spotkania. Na kolejne zapraszamy za rok i z góry zapowiadamy, że znowu zaskoczymy Was choreografią i pomyslami. Do zobaczenia :)

 

ZDJĘCIA MIAST WOJEWÓDZKICH - 09/12/2018

     

W ostatnią sobotę w Polskiej Słonecznej Szkole w Aberdeen utworzyliśmy ściankę, na której umieściliśmy zdjęcia polskich miast wojewódzkich. Chcielibyśmy aby dzieci uczęszczające do szkoły mogły poznać miejsca pochodzenia ich rodziców i dziadków.
Dzięki współpracy z Joanną Mieczkowską udało nam się pozyskać zdjęcia od fotografów, urzędów miast oraz polskich organizacji turystycznych. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc w udostępnieniu zdjęć.
 

KÓŁKO PLASTYCZNE - 19/11/2018

 

Przyjmujemy zapisy dzieci na zajęcia plastyczne w naszej szkole :)


Od 24.11.2018, pod kierunkiem p. M.Wtorkiewicz, w godzinach 12.45-13.45 (po ostatniej lekcji), będą się odbywały warsztaty plastyczne.
Cena zajęć będzie uzależniona od ilości chętnych, jednak nie wyższa niż 5£ /os. ( wliczone w nią będą wszystkie materiały na zajęcia).
Chętnych prosimy o wcześniejsze zapisy w recepcji szkolnej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY MALUJĄC, RYSUJĄC, WYCINAJĄC, LEPIĄC I KLEJĄC, LUBIĄ WYRAŻAC SIEBIE, SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ I SWOJE EMOCJE.

 

APEL Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI - 10/11/2018  

    

Skoro cała Polska hucznie świętowała 100 lat niepodległości, nie wyobrażaliśmy sobie, aby mogło się to odbyć bez naszego udziału:)! To był niezwykły dzień w naszej szkole. Pani Magda przygotowała przepiękna multimedialną prezentacje i zaskoczyła nas mała burzą mózgów. Nasi pierwszoklasiści dumnie zaśpiewali piosenkę, którą napisaliśmy specjalnie na tą okazję. Udało nam się też wykonać kilka ciekawych projektów plastycznych, które można podziwiać na szkolnych ścianach. Nie obyło się bez prawdziwego poloneza, jak na Polaków przystało, a co najważniejsze: wszyscy, którzy tego dnia przybyli do szkoły, radośnie brali udział w całej uroczystości. I to było właśnie najpiękniejsze! Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za fantastyczny dzień pełen wrażeń! I zapraszamy na kolejny za 100 lat;)

Więcej zdjęć w naszej galerii.

 

LEKCJA HISTORII - 03/11/2018

W minioną sobotę z okazji nadchodzącego 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie naszej szkoły mieli ogromny zaszczyt brać udział w niezwykłej lekcji historii prowadzonej przez samego dr. hab. prof. nadzwyczajnego Zdzisława Tomasza Biegańskiego z Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Pan profesor z pasją poprowadzil nas przez najbardziej dramatyczne stulecie polskiej historii. Swobodnie opowiadając dzieje naszych przodków oraz cierpliwie i wyczerpująco odpowiadając na wszystkie nurtujące nas pytania, zachęcił nas do dalszego zgłębiania wiedzy na ten temat:)
Dziękujemy Panu bardzo i zapraszamy ponownie do odwiedzenia naszej szkoły!
Dziękujemy również panu Mateuszowi Łagodzie oraz wszystkim pozostałym członkom Polish Association Aberdeen zaangażowanym w umożliwienie nam tego spotkania.
Dzieci, dyrekcja oraz nauczyciele Polskiej Słonecznej Szkoły w Aberdeen.

 

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY ,,Piękna nasza Polska cała" - 31/10/2018

 

Całą parą ruszają już w naszej szkole przygotowania do świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu, zaprosił nas do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ,,Piękna nasza Polska cała", będącym odpowiedzią na tę wyjątkową rocznicę. Dzieci z naszej szkoły wykonały prace pod tytułem ,,Co kojarzy mi się z Polską?", a uczniowie starszych klas przygotowali plakaty przedstawiające symbole Szkocji, aby z kolei przybliżyć dzieciom w Polsce kraj szkocki. Prace szczęśliwie dotarły już do dzieci w Zajezierzu. Dziękujemy za miłe zaproszenie do udziału w projekcie. Życzymy radosnego świętowania naszego wspólnego święta!:)

 

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE - 30/10/2018

Od listopada ruszają zajęcia logopedyczne! Chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt.

 

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI - 01/10/2018

  

Właśnie zaprzyjaźniliśmy się z Polską Biblioteką w Aberdeen :)
My - Klasa IV/V z Polskiej Słonecznej Szkoły wraz z opiekunami, jako prekursorzy projektu ,,Mania czytania", odwiedziliśmy powstałą w 2009r. pierwszą, polską bibliotekę w naszym mieście. Znajduje się ona w samym sercu Aberdeen i pracują w niej wyłącznie wolontariusze, którym nieobojetny jest zanikający język ojczysty na emigracji. Dzieki uprzejmości dwóch przesympatycznych Pań, Marty Biskup i Alicji Kacprowicz, mieliśmy wyjątkową okazję poznać historie tej placowki, pracę bibliotekarza, regulamin i zasady panujące w bibliotece. Uzyskaliśmy również ogromne wsparcie w postaci cennych informacji, rad i wskazówek- Panie zaoferowaly nam pomoc w uruchomieniu naszego oddzialu bibliotecznego i stalą współpracę. :)
To była nie tylko oryginalna lekcja języka polskiego dla nas wszystkich, ale także podwaliny pod nową wieź :)
I jeszcze Wam się pochwalimy:
WRÓCILIŚMY STAMTĄD OBŁADOWANI PREZENTAMI DLA NASZEJ SZKOLY, A NIEKTÓRZY Z NAS JUŻ DOŁĄCZYLI DO GRONA STAŁYCH CZYTELNIKÓW :D
DZIĘKUJEMY BARDZO WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W NASZĄ WYCIECZKĘ:

  • RODZICOM za pomoc w transporcie i opiece nad dziećmi;
  • PANIOM - MARCIE I ALICJI za ciekawy wykład, szczegółowe informacje, specjalne otwarcie w dogodnych godzinach placówki i miłe przyjęcie oraz za ksiażki, które otrzymaliśmy;
  • PANU DYREKTOROWI za sprawną pomoc w organizacji wycieczki i czuwanie nad jej bezpiecznym przebiegiem;
  • PRACOWNIKOM PAA za pośredniczenie w kontaktach.

Na wszelki wypadek : DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRYCH NIEZAMIERZENIE POMINELIŚMY :)
Klasa IV/V
wraz z nauczycielem p. Małgorzatą Wilczyńską

 

MANIA CZYTANIA - 30/09/2018

 

W powakacyjnym przypływie dużej dawki energii pedagogiczno - wychowawczej ruszamy z akcją MANIA CZYTANIA. Mamy ambitny cel: Chcemy zaszczepić wśród najmłodszych miłość do książek. Miłości do telefonów, tabletów i komputerów zaszczepiać nie trzeba - dzieci zakochują się w nich od pierwszego wejrzenia i to po same uszy. Zamierzamy pokonkurować ze zdobyczami technologii i wciągnąć dzieciaki w niezwkłą przygodę jaką jest czytanie.

Mamy już gotowy do działania zespół naszej szkoły i piękne drewniane regały . Teraz potrzebujemy książek!!! Jeśli macie w domu dawno przeczytane, zapomniane książki, którym chcielibyście podarować drugą młodość, z radością je przyjmiemy:) Zameldujemy je w Bibliotece Slonecznej w budynku naszej szkoły - Winfex Centre i udostępnimy światu.
W akcje zaangażowane sa polskie sklepy Tradycja i Góral, ktore przyjmuja książki w swoich punktach. Korzystając z okazji BARDZO DZIĘKUJEMY ww sklepom i przemiłym ekspedientkom;)

Punkty zbiórki książek:
GÓRAL: Summerhill Court, 19, Aberdeen AB15 6TT
TRADYCJA: 17 Palmerston Rd, Aberdeen AB11 5QP, 481-483 Great Northern Rd, Aberdeen AB24 2EE, 3-5 Skene Square
POLSKA SŁONECZNA SZKOŁA: Winfex Centre, Tyseal Base, Craigshaw Cresent, AB12 3AW

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Jeśli masz powołanie do pracy z dziećmi, jesteś osobą pełną zapału i entuzjazmu, zapraszamy do współpracy! Poszukujemy asystentów - wolontariuszy do pracy w młodszych grupach wiekowych (przedszkole, klasa 1) Naszym wolontariuszom gwarantujemy zdobywanie nowych umiejętności u boku doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, trening w indywidualnej pracy z dziećmi o specyficznych potrzebach, udział w warsztatach i szkoleniach. Oprócz poszerzenia doswiadczeń zawodowych i niewątpliwej satysfakcji płynącej z pracy z dziećmi, zapewniamy również darmową naukę w naszej szkole, okazjonalne nagrody finansowe, zwrot kosztów dojazdów, PVG oraz referencje.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drodzy Rodzice
Wszystkie osoby, które chciałyby zaangażować się w życie szkoły zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą emailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Drodzy Rodzice
W naszej szkole będzie działał klub przygody dla dzieci w wieku 7-12 lat. Klub ten, organizowany przez harcerzy, będzie odbywał się dwa razy w miesiącu. Rozpoczyna się tuż po zajęciach szkolnych i trwa do godziny 16.30. Koszt to 15£ miesięcznie. Poniżej prezentujemy pismo otrzymane od drużynowego Krzysztofa Orchowskiego:

Zakończenie roku szkolnego 2017

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24