Jeśli masz powołanie do pracy z dziećmi, jesteś osobą pełną zapału i entuzjazmu, zapraszamy do współpracy! Poszukujemy asystentów - wolontariuszy do pracy w młodszych grupach wiekowych (przedszkole, klasa 1) Naszym wolontariuszom gwarantujemy zdobywanie nowych umiejętności u boku doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, trening w indywidualnej pracy z dziećmi o specyficznych potrzebach, udział w warsztatach i szkoleniach. Oprócz poszerzenia doswiadczeń zawodowych i niewątpliwej satysfakcji płynącej z pracy z dziećmi, zapewniamy również darmową naukę w naszej szkole, okazjonalne nagrody finansowe, zwrot kosztów dojazdów, PVG oraz referencje.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drodzy Rodzice
Wszystkie osoby, które chciałyby zaangażować się w życie szkoły zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą emailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zakończenie roku szkolnego 2017

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24