Polska Słoneczna Szkoła w Aberdeen prowadzi szereg zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, które oprócz rozwoju intelektualnego wspomagają integrację oraz kształtują polską tożsamość kulturową. Oferujemy zajęcia nauczania zintegrowanego, języka polskiego, historii Polski, matematyki, zajęcia plastyczne, logopedyczne oraz kurs przygotowania do Komunii Świętej w małych grupach klasowych. W naszej szkole realizujemy również ciekawe programy autorskie. Szkoła korzysta z ,,Podstawy programowej dla uczniów polskich uczących się za granicą” opracowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

 Edukacja w naszym przedszkolu ,,Promyczki” oparta jest na stosowaniu Teorii Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera. Staramy się tworzyć takie środowisko edukacyjne, w którym dziecko odkrywa i rozszerza swoje zainteresowania, rozwija kreatywność plastyczną, muzyczną oraz postawę ciekawości świata, zgłębia znajomość kultury i tradycji polskiej, ćwiczy umiejętność komunikacji, empatii, wrażliwości oraz integracji poprzez zabawę. Starsze dzieci w przedszkolu mają możliwość rozpoczęcia nauki czytania metodą sylabową.

 

Nabór do przedszkola jest otwarty, natomiast do szkoły podstawowej nabór na nowy rok szkolny zaczynamy od lutego. Szkoła ma swoją siedzibę w Winfex Centre, Tyseal Base, Craigshaw Crescent AB12 3AW.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.sunnyschool.pl Znajdziecie tam dodatkowe informacje na temat naszej szkoły.

Zapraszamy serdecznie!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zakończenie roku szkolnego 2017

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24